Pokud se Vám má práce líbí a rozhodnete se využít mých fotografických služeb, kontaktujte mě prosím na e-mail, přes kontaktní formulář zde na webu nebo na mých FB stránkách.

Objednací lhůta se odvíjí od momentální vytíženosti – cca 1-2 týdny před plánovaným termínem focení. Na Newborn fotografování se prosím objednávejte už v těhotenství (miminka se fotí max. do 14 dnů od narození).

Pokud se na domluvené focení nemůžete zjakéhokoliv důvodu dostavit a budete požadovat jeho zrušení nebo náhradní termín, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo e-mailem s dostatečným časovým předstihem.

Fotografuji od pondělí do soboty, neděle jsou s jednorázovým příplatkem 500,-.

Fotografuji v ateliéru i exteriéru, vše záleží na domluvě a počasí, upřednostňuji exteriér, fotky jsou přirozenější, a pro děti je to mnohem příjemnější než v ateliéru.

Po focení do 1 týdne zasílám náhledy před upravených fotek k výběru. Někdy se doba může i prodloužit (dovolená, nemoc). Po Vašem výběru fotografie upravím a zasílám fakturu k zaplacení na Váš e-mail a informaci, že jsem fotografie odeslala do tisku.

Přibližně do 2-4 týdnů od focení Vám předám tištěné fotografie (záleží na rychlosti Vašeho výběru a množství zakázek před Vámi). Hotovou zakázku si můžete vyzvednout u mě v ateliéru nebo Vám ji mohu zaslat poštou za příplatek 90,-

Zpracované fotografie budou dodány ve formátu JPG a vpoměru stran 2:3 vplném rozlišení.

Neupravené fotky ani RAWy neposkytuji.

Upravenou fotografií se rozumí: úprava tonality, jasu, kontrastu, barev, jemná retuše – odstranění pupínku, modřin, nečistot. Nějaké výrazné změny a velké retuše ode mě nečekejte.

Facebook
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace